Apie mus

KUM KUM DESIGN – 2014m. lapkritį susikūręs prekinis ženklas, skirtas vaikams ir jų mamytėms. Jo kūrėjos – dvi artimos draugės, dvi verslios mamos – Vaida ir Aušra.

Pagrindiniai kriterijai kuriant drabužius – patogumas, kokybė ir estetika. Švelnios, pastelinės spalvos, kokybiški audiniai, universalūs modeliai – visa tai apjungia ir išpildo KUM KUM DESIGN produktai.

Drabužių dydžiai siuvami vaikams – nuo 80 iki 134cm. Siūlome ne tik drabužių, bet ir prie jų derančių aksesuarų – švelnių, minkštų kepuraičių, skarelių, šalikų ir kt. Mamos taip pat ras, kuo pasipuošti – patogios, kokybiško audinio suknelės, tamprės, džemperiai – leis jaustis žaviai ir pastebėtai ne tik kasdieną bet ir išskirtinėmis progomis.

Šio prekinio ženklo drabužių galite įsigyti atvykę į studiją Kaune (Savanorių pr. 66-2, Kaunas įėjimas iš Astronomijos g. \iš anksto sutartu laiku\ )  arba internetu. Gyvenantiems tolimesniuose miestuose ir norintiems prieš įsigijant drabužius juos apžiūrėti gyvai – laukiame kasmetinėse mados, stiliaus bei lietuviškų produktų parodose, rengiamose jūsų mieste. Visas naujienas ir informaciją apie artimiausius renginius, kuriuose dalyvausime, rasite facebook paskyroje.

                       Vaida +370 676 33821            Aušra +370 678 65510

                     Vaida    Aušra